triangle

Lemanta

  Категория
  Принадлежность
  Вид
  Размер
  Таблица размеров
  Цвет
  Цена
  от
  до
  ¯\_(ツ)_/¯
  У вас нет выбранных фильтров
  Цвет Белый
  Коментар стиліста : Стильний ! Модний ! Теплий ! А так-же м'який,комфортний і товстий кардиган ! Модель OVERSISE ! Вільна й затишна ! Гарний малюнок в'язання й різне фактури ! Довжина : близько 90 см Склад : вовна 20,акрил 80 Розтяжність : гарна ! Відео в ИНСТАГРАММ Шановні й улюблені клієнти Весь одяг вироблений фабрикою, у тому числі й плаття, строго відповідає розмірній сітці.Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бирцізазначений по Євро системі.Але компанія просить Вас ураховувати, що трикотажне плаття завжди буде на 10% менше ніжплаття з текстилю, по своїм обмірним даним! У цьому випадку воно виглядає більш естетично й жіночно.Тому, якщо Ви прагнете вільне плаття, то ми рекомендуємо трикотажне плаття вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить речі, що облягають і підтягують, радимо брати розмір у розмір. Завжди Вам раді!
  Цвет Желтый
  Коментар стиліста: Пляжне сукня-туніка з високими розрізами. Зшита з дорогого набивного мережива. Виглядає на 100 %! Можна носити з шортиками та маєчкою! Дуже вдала модель — легко компанується з різним одягом і завжди виглядає стильно! Відмінна якість! Не робить зачіпки! Чи не витягується! Розтяжність: слабка. Шановні та улюблені клієнти! Весь одяг, вироблений фабрикою, зокрема сукні, строго відповідає розмірній сітці. Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бирці зазначений за євросистемою. Але наша компанія просить Вас ураховувати, що трикотажна сукня завжди буде на 10 % менша, ніж сукня з текстилю, за своїми обмірними даними! У цьому випадку вона виглядає більш естетично і жіночно. Тому, якщо Ви бажаєте вільну сукню, то ми рекомендуємо трикотажну сукню вибирати розміром більше, ніж текстильну. А тим, хто любить речі, що облягають і утягують, радимо брати розмір у розмір. Завжди Вам раді!
  Цвет Синий
  Качественый джинс с применением технологии stone-wash. Два боковых кармана , два накланых кармана на задней части штанов. Пояс на резинке. Манжеты снизу на эластичной резинке Отличный вариант для каждодневной носки . Состав 100% хлопок . Рост 122 128 134 140 146 152 Размер 23 24 25 26 27 28 Обхват талии, см. 65 66 67 68 69 70 Длина бокового шва, см. 78 81 85 88 91 95 Длина шагового шва, см. 56 59 62 65 68 70 Просим иметь в виду , что измерения в таблицах , усреднены для нескольких моделей , поэтому возможна погрешность +/- 1-1,5 см ..
  Цвет Синий
  Коментар стиліста : Довге в'язане плаття ! Щільне, дуже м'яке в'язання й кишені ! Гарні кольори ! Вільна модель ! Ніжне й м'яке ! Пояс не в комплекті ! Довжина : близько 125 сантим Склад : вовна, акрил Розтяжність : гарна Шановні й улюблені клієнти Весь одяг вироблена фабрикою, у тому числі й плаття, строго відповідає розмірній сітці. Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бірці зазначенийпо Євро системі. Але компанія просить Вас ураховувати, що трикотажнеплаття завжди буде на 10% менше ніж плаття з текстилю, по своїм обмірним даним! У цьому випадку воно виглядає більш естетично й жіночно. Тому, якщо Ви прагнете вільнеплаття, то ми рекомендуємо трикотажне плаття вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить, що облягають і утягиваючі речі, радимо брати розмір у розмір. Завжди Вам раді!
  Цвет Розовый
  Наймодніший тренд цього сезону - піджак та спідниця! І наймодніше поєднання кольорів - рожевий і салатовий! Ідеальна посадка піджака - приталений, з глибоким вирізом горловини! Комфортна спідниця - в складку пліссе! Складки зроблені промисловим способом і не розійдуться навіть після прання! У цьому комплекті використані гарні, якісні костюмні тканини! Топ не входить у комплект. Довжина піджака: 72 см Склад : поліестер / віскоза Розтяжність: слабка. Шановні та улюблені клієнти Весь одяг, що виробляється фабрикою, у тому числі і сукні, суворо відповідає розмірній сітці. Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бірочці вказаний Євро системою. Але наша компанія просить Вас враховувати, що трикотажна сукня завжди буде на 10% меншою ніж сукня з текстилю, за своїми обмірними даними! У цьому випадку воно виглядає більш естетично та жіночно. Тому, якщо Ви хочете вільної сукні, то ми рекомендуємо трикотажне плаття вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить речі, що облягають і стягують, радимо брати розмір у розмір. Завжди Вам раді!
  Цвет Черный
  Коментар стиліста : Гарне плаття простого крою ! З ніжною вишивкою на рукавах ! Лаконічне й, у той же час цікаве ! Дуже зручне ! Зшите з дуже м'якої й приємної тринитці на флісі ! Щільне, але не товсте, тепле ! Довжина : 120-122 сантим Склад : віскоза, поліестер, хлопок Розтяжність : середня Шановні й улюблені клієнти Весь одяг вироблена фабрикою, у тому числі й плаття, строго відповідає розмірній сітці.Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бірці зазначенийпо Євро системі.Але компанія просить Вас ураховувати, що трикотажнеплаття завжди буде на 10% менше ніж плаття з текстилю, по своїм обмірним даним! У цьому випадку воно виглядає більш естетично й жіночно.Тому, якщо Ви прагнете вільнеплаття, то ми рекомендуємо трикотажне плаття вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить, що облягають і утягиваючі речі, радимо брати розмір у розмір.Завжди Вам раді!
  Цвет Бежевый
  Коментар стилиста : Стильний нарядний костюм ! Вільни брюки й топ, та гарний подовжений жакет із розрізами ! Жакет застібається на два гарних гудзика, та має глибокий виріз та акуратний коиір ! Сшит цей комплект з доброї та якісної костюмної тканини ! Напівматової, щільної ,але не товстої ! Верхня частина жакету на підбивці ! Пояс брюк на гумці позаду , та застібається на блискавку . Брюки з кишенями. Довжина брюк : 105 см Склад : віскоза, поліестер Розтяжність : слабка Шановні й улюблені клієнти Весь одяг вироблена фабрикою, у тому числі й плаття, строго відповідає розмірній сітці.Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бирцізазначений по Євро системі.Але компанія просить Вас ураховувати, що трикотажне плаття завжди буде на 10% менше ніжплаття з текстилю, по своїм обмірним даним! У цьому випадку воно виглядає більш естетично й жіночно.Тому, якщо Ви прагнете вільне плаття, то ми рекомендуємо трикотажне плаття вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить,речі, що облягають і утягують, радимо брати розмір у розмір.Завжди Вам раді!
  Цвет Красный
  Коментар стиліста : Гарний костюм у клітку ! Стильний ! Жіночний ! Розкішна яскрава спідниця в складку ! Зшита із щільної экозамші ! Дуже приємний на дотик ! Складочки виконані промисловим способом ! Не розійдуться при пранні й у носку! На підбивці ! Довжина спідниці : 80 сантим, Жакета : 65-67 сантим Склад : эко замша, эластан Розтяжність : гарна Шановні й улюблені клієнти Весь одяг вироблена фабрикою, у тому числі й плаття, строго відповідає розмірній сітці. Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бирці зазначений по Євро системі. Але компанія просить Вас ураховувати, що трикотажнеплаття завжди буде на 10% менше ніж плаття з текстилю, по своїм обмірним даним! У цьому випадку воно виглядає більш естетично й жіночно. Тому, якщо Ви прагнете вільнеплаття, то ми рекомендуємо трикотажне плаття вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить, що облягають і утягіваючі речі, радимо брати розмір у розмір. Завжди Вам раді!
  Цвет Черный
  Віскозний батничок з красивою мордочкою кішки попереду. Спинка і рукави однотонні чорні.Спинка трохи довша ніж перед-така модель. Приємний до тіла, не товстий. Виглядає чепурно! Розтяжність: хороша. На фото : до батничка рекомендуємо спідницю № 1575. Шановні та улюблені клієнти Весь одяг, що виробляється фабрикою, в тому числі і дитячий, суворо відповідає розмірній сітці. Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. На бірочці вказано орієнтовне зростання дитини. А в таблиці – реальні виміри, які зробили наші менеджери. Завжди Вам раді! Розмір 98 104 110 116 122 128 134 140 146 Обхват,см 68 70 72 74 Довжина,см 44 45 46 47 Довжина рукава,см 46 49 52 55
  Цвет Зеленый
  Стильні спортивно-прогулянкові штани з начосом! Модель, яка підходить для високих підлітків нормальної статури! Хороша, модна модель! Усі кишені діючі! Склад: віскоза/бавовна/поліестер Розтяжність: середня РІСТ 152 158 164 170 176 Стегна 90 92 95 98 101 довжина по боці 84 87 90 93 97 внутрішній шов 66 69 71 73 75
  Цвет Красный
  Коментар стиліста : Стильний і елегантний брючний костюм ! Прекрасний варіант для торжества або гарного свята ! Струмлива,найлегша тканина ! М'яка й приємна ! Вільні штани з поясом на гумці ! Незвичайна блуза-туніка ! Дуже яскрава й незвичайна річ ! Довжина штанів близько 108 см Склад : віскоза / поліестер Розтяжність : середня . Шановні та улюблені клієнти Весь одяг, що виробляється фабрикою, у тому числі і сукні, суворо відповідає розмірній сітці. Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бирці вказаний Євро системою. Але компанія просить Вас враховувати, що трикотажна сукня завжди буде на 10% меншою ніж сукня з текстилю, за своїми обмірними даними! У цьому випадку воно виглядає більш естетично та жіночно. Тому, якщо Ви хочете вільної сукні, то ми рекомендуємо трикотажне плаття вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить речі, що облягають і стягують, радимо брати розмір у розмір. Завжди Вам раді!
  Цвет Синий
  Стильне та модне плаття-сафарі!Лаконічний крій та відсутність зайвих деталей!Майже не мнеться і відмінно стирається!Ну і, звичайно, кишеньки!Ремінець окремо! Довжина: близько 120 см.Зшито з легкої гладенької трикотажної тканини.Склад: поліестер 30, віскоза 70Розтяжність: хороша!Шановні та улюблені клієнтиВесь одяг, що виробляється фабрикою, у тому числі і сукні, суворо відповідає розмірній сітці.Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бірочці вказаний Євро системою.Але наша компанія просить Вас враховувати, що трикотажна сукня завжди буде на 10% меншою ніж сукня з текстилю, за своїми обмірними даними! У цьому випадку воно виглядає більш естетично та жіночно.Тому, якщо Ви хочете вільної сукні, то ми рекомендуємо трикотажне плаття вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить речі, що облягають і стягують, радимо брати розмір у розмір. Завжди Вам раді!
  Цвет Розовый
  Ефектна блуза-топ! Вільного крою з відкритими плечима та рукавами-ліхтариками! Ця блуза вдало поєднуватиметься як зі брюками, джинсами, шортами, так і зі спідницею. Підійде для відпочинку з друзями та романтичних побачень. Довжина: блузи близько 49 см. Склад : поліестер / віскоза Розтяжність: середня Шановні та улюблені клієнти Весь одяг, що виробляється фабрикою, в тому числі і сукні, суворо відповідає розмірній сітці. Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бірочці вказаний Євро системою. Але наша компанія просить Вас враховувати, що трикотажна сукня завжди буде на 10% меншою ніж сукня з текстилю, за своїми обмірними даними! У цьому випадку воно виглядає більш естетично та жіночно. Тому, якщо Ви хочете вільної сукні, то ми рекомендуємо трикотажне плаття вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить речі, що облягають і стягують, радимо брати розмір у розмір. Завжди Вам раді!
  Цвет Белый
  Красивий батничок - лонгслів із мультяшним принтом! М'який, приємний та комфортний! Віскозна тканина гарної якості! Розтяжність: середня На фото: рекомендуємо "капрі" № 1640
  Цвет Черный
  Красива довга сукня! Напів-облягаючий верх і вільна, злегка розкльошена спідниця! Декольте виконано з ошатної сіточки і оздоблено красивою бахромою! Це відразу перетворює образ на вечірній! Зшито з ошатного напівматового трикотажу. М'якого та щільного. Такого, який не витягуватиметься і провисатиме! Довжина рукава: три чверті. Довжина сукні: близько 155 см., залежно від розміру. Розтяжність: хороша Шановні та улюблені клієнти Весь одяг, що виробляється фабрикою, у тому числі і сукні, суворо відповідає розмірній сітці. Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бірочці вказаний Євро системою. Але наша компанія просить Вас враховувати, що трикотажна сукня завжди буде на 10% меншою ніж сукня з текстилю, за своїми обмірними даними! У цьому випадку воно виглядає більш естетично та жіночно. Тому, якщо Ви хочете вільної сукні, то ми рекомендуємо трикотажне плаття вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить речі, що облягають і стягують, радимо брати розмір у розмір. Завжди Вам раді!
  Цвет Желтый
  Стильне та модне плаття-сафарі!Лаконічний крій та відсутність зайвих деталей!Майже не мнеться і відмінно стирається!Ну і, звичайно, кишеньки!Ремінець окремо! Довжина: близько 120 см.Зшито з легкої гладенької трикотажної тканини.Склад: поліестер 30, віскоза 70Розтяжність: хороша!Шановні та улюблені клієнтиВесь одяг, що виробляється фабрикою, у тому числі і сукні, суворо відповідає розмірній сітці.Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бірочці вказаний Євро системою.Але наша компанія просить Вас враховувати, що трикотажна сукня завжди буде на 10% меншою ніж сукня з текстилю, за своїми обмірними даними! У цьому випадку воно виглядає більш естетично та жіночно.Тому, якщо Ви хочете вільної сукні, то ми рекомендуємо трикотажне плаття вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить речі, що облягають і стягують, радимо брати розмір у розмір. Завжди Вам раді!
  Цвет Бежевый
  Стильна блузка з модним принтом! Шовковиста, напівматова блузкова тканина! Модна модель з в'язаними манжетами! V - виріз горловини та сорочковий комірець! Довжина: близько 66 см Склад : поліестер / віскоза Розтяжність: слабка Шановні та улюблені клієнти Весь одяг, що виробляється фабрикою, у тому числі і сукні, суворо відповідає розмірній сітці. Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бірочці вказаний Євро системою. Але наша компанія просить Вас враховувати, що трикотажна сукня завжди буде на 10% меншою ніж сукня з текстилю, за своїми обмірними даними! У цьому випадку воно виглядає більш естетично та жіночно. Тому, якщо Ви хочете вільної сукні, то ми рекомендуємо трикотажне плаття вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить речі, що облягають і стягують, радимо брати розмір у розмір. Завжди Вам раді!
  Цвет Синий
  Красиві сині джинси для хлопчика з потертостями та надрізами. Відмінний крій та посадка. У поясі є утяжки. Склад 100% бавовна. Просимо мати на увазі, що виміри в таблицях, усереднені для декількох моделей, тому можлива похибка +/- 1-1,5 см. Ріст 116 122 134 140 146 152 Розмір 25 26 27 28 29 30 Обхват талії, см. 57 59 61 63 66 70 Довжина бокового шва, см. 74 78 82 86 90 94 Довжина крокового шва, см. 54 57 60 63 66 69
  Цвет Оранжевый
  Коментар стиліста: Гарна сукня з дуже гарної тканини! Вільний крій добре лягає. Талія — на широкій резиночці. Буде гарніше, якщо ви підкреслите талію ремінцем! Ніжний шовковистий софт. Гарний рукавчик з оборкою! Ліф сукні з гарним вирізом-крапелькою, який зав'язується біля шиї. Ідеальна посадка на фігуру! Довжина: близько 130 см. Склад: поліестер 70, віскоза 30.Розтяжність: слабка. Шановні та улюблені клієнти! Весь одяг, вироблений фабрикою, зокрема сукні, строго відповідає розмірній сітці. Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бирці зазначений за євросистемою. Але наша компанія просить Вас ураховувати, що трикотажна сукня завжди буде на 10 % менша, ніж сукня з текстилю, за своїми обмірними даними! У цьому випадку вона виглядає більш естетично і жіночно. Тому, якщо Ви бажаєте вільну сукню, то ми рекомендуємо трикотажну сукню вибирати розміром більше, ніж текстильну. А тим, хто любить речі, що облягають і утягують, радимо брати розмір у розмір. Завжди Вам раді!
  Цвет Белый
  Светр, вулична молодіжна мода. Склад: 20% вовна, 80% акрил. Зріст 134 140 146 152 158 164 170 176 Розмір 26 28 30 32 34 36 42 44 Обхват см . 82 84 86 88 90 92 93 96 Довжина см. 54 57 59 60 64 67 70 71 Довжина рукава від шиї, см. 60 62 64 68 71 73 74 77 Просимо мати на увазі, що вимірювання в таблицях, усереднені для декількох моделей, тому можлива похибка +/- 1-1,5 см
  Цвет Черный
  Класичні та стильні теплі штани для хлопчика на флісі з прямою штаниною. Відмінний крій та посадка. Штани підліткові теплі на флісі У поясі є утяжки. Склад 85% бавовна, 15% віскоза. Просимо мати на увазі, що вимірювання в таблицях, усереднені для декількох моделей, тому можлива похибка +/- 1-1,5 см. Ріст 146 152 158 164 170 Розмір 26 27 28 29 30 Обхват талії см. 68 70 72 74 78 Довжина бокового шва, см. 93 96 99 102 105 Довжина крокового шва, см. 67 70 72 74 77
  Цвет Черный
  Коментар стиліста : Стильна стьобана курточка вільного крою ! Модель без коміра- це дозволяє надягти косинку або гарнийшарфик ! З кишенями й закругленими розрізами ! Довжина : 75-78 сантим Розтяжність : немає. Відео в ИНСТАГРАММ Шановні й улюблені клієнти Весь одяг вироблений фабрикою, у тому числі й плаття, строго відповідає розмірній сітці.Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бирцізазначений по Євро системі.Але компанія просить Вас ураховувати, що трикотажне плаття завжди буде на 10% менше ніжплаття з текстилю, по своїм обмірним даним! У цьому випадку воно виглядає більш естетично й жіночно.Тому, якщо Ви прагнете вільне плаття, то ми рекомендуємо трикотажне плаття вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить речі, що облягають і підтягують, радимо брати розмір у розмір. Завжди Вам раді!
  Цвет Белый
  Стильна жіночна пляжна сукня!Чудове французьке мереживо та гарний крій, що підкреслює вашу жіночність!Мереживо щільне не робить зачіпки і не кашлатиться!Рукав: гарний мереживний,довгийДовжина: близько 150 см.Розтяжність: слабка!Шановні та улюблені клієнтиВесь одяг, що виробляється фабрикою, у тому числі і сукні, суворо відповідає розмірній сітці.Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бірочці вказаний Євро системою.Але компанія LEMANTA просить Вас враховувати, що трикотажне плаття завжди буде на 10% менше ніж сукня з текстилю, за своїми обмірними даними! У цьому випадку воно виглядає більш естетично та жіночно.Тому, якщо Ви хочете вільної сукні, то ми рекомендуємо трикотажне плаття вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить речі, що облягають і стягують, радимо брати розмір у розмір.Завжди Вам раді!
  Цвет Красный
  Стильна яскрава вітровка! Модель OVERSIZE! На резиночці внизу! Модний крій, актуальні великі кишені! Застібка на кнопки. Зшита з непромокальної плащової тканини. На підкладці. Довжина: близько 93 см Склад: поліестер / нейлон Розтяжність: не тягнеться. Шановні та улюблені клієнти Весь одяг, що виробляється фабрикою, в тому числі і сукні, суворо відповідає розмірній сітці. Знайти розмірну сітку Ви легко зможете на кожній сторінці з товаром. Розмір на бірочці вказаний по Євро системі. Але компанія LEMANTA просить Вас враховувати, що трикотажне плаття завжди буде на 10% менше ніж сукня з текстилю, за своїми обмірними даними! Тому, якщо Ви хочете вільну сукню, то ми рекомендуємо трикотажну сукню вибирати на розмір більше, ніж текстильне. А для тих хто любить речі, що облягають і стягують, радимо брати розмір у розмір. Завжди Вам раді!